Belka
Sobota, 17 Listopada 2018   imieniny: Waleria, Salomea, Grzegorz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wymarzone "M" rośnie jak na drożdżach.

Data publikacji: 2018-08-22, Data modyfikacji: 2018-08-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Pierwsi lokatorzy wprowadzą się tu dopiero w połowie 2019 roku, ale już widać tempo prac przy budowie obiektu wielorodzinnego przy Jana Dąbskiego.   - Idzie jak na przysłowiowych drożdżach, zabudowano już cały teren, zaraz będą zamykać obiekt – mówią okoliczni mieszkańcy, którzy obserwują prace prowadzone na skrzyżowaniu ulicy Jana Dąbskiego z ulicą Akacjową. Wedle planów budowa wielorodzinnego bloku ma zakończyć się do końca grudnia 2018 roku. Pierwsi lokatorzy będą mogli wprowadzić się w połowie roku 2019 roku. W wielorodzinnym budynku, przypomnijmy zaplanowano 20 mieszkań jednopokojowych o powierzchni średnio 25 metrów kwadratowych a także 22 lokali o metrażu około 40 metrów kw. Teren wokół zostanie zagospodarowany małą architekturą oraz zielenią. Powstanie również droga dojazdowa do bloku, który stanie w miejscu, gdzie przez lata funkcjonował parking.

Pełna treść wiadomości na: gryfice.eu/artykuly/item/3034-wymarzone-m-rosnie-jak-na-drozdzach
gryfice.eu, Źródło artykułu: gryfice.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gryficki - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Gryficach. W skład powiatu wchodzą gminy: Gryfice, Płoty, Trzebiatów, Brojce, Karnice, Rewal. Powierzchnia całkowita powiatu wynosi 1017,37 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: muzea i galerie regionalne (Muzeum i Galeria „Brama”, Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu, Muzeum Multimedialne w Trzęsaczu, Pałac Trzebiatowski) oraz budowle zabytkowe (Baszta Kaszana w Trzebiatowie, Brama Kamienna i Wysoka w Gryficach, Latarnia Morska w Niechorzu, Pałac w Trzebiatowie, Ruiny Kościoła w Trzęsaczu czy Zamek w Płotach). Przez powiat przepływa rzeka Ryga, na której organizwoane są między innymi spływy kajakowe. Pozostałe zbiorniki wodne stanowią jeziora (Resko Przymorskie, Liwia Łuża, Kołomąć, Łopianowskie, Trzygłowskie, Rybokarty) oraz zbiorniki Rejowice i Likowo. Przez teren powiatu przechodzą trzy szklaki turystyczne: Nadmorski im. Czesława Piskorskiego, Liwiej Łuży oraz Pobrzeża Rewalskiego.

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na przemyśle drzewnym, spożywczym, a z racji pasa wyżbrzeża bałtyckiego także na turystyce.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 6.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola