Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Urząd z Certyfikatem ISO 9001:2015.

Data publikacji: 2018-10-11, Data modyfikacji: 2018-10-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Mając na uwadze konieczność stałego doskonalenia i świadczenia usług najwyższej jakości oraz podnoszenia kultury obsługi klienta, w dniach 27-29.08.2018 r. został przeprowadzony przez firmę TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie audit certyfikacyjny wdrożonego w Urzędzie Systemu Zarządzania Jakością według międzynarodowej normy ISO 9001:2015. Zakres auditu obejmował „Realizację zadań publicznych określonych w przepisach prawa i podejmowanych z własnej inicjatywy". Oceniono zgodność systemu zarządzania z wymaganiami normy, a także skuteczność w realizacji założonych celów. Sprawdzono czy wprowadzone w Urzędzie standardy zarządzania są stosowane i realizowane zgodnie z zasadą ciągłego doskonalenia, a procesy związane z realizacją usług przebiegają prawidłowo. Na podstawie rekomendacji audytora wiodącego oraz dokumentacji z audytu Jednostka Certyfikująca Systemy Zarządzania TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. stwierdziła, że system zarządzania jest zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015, w wyniku czego Urząd Miejski w Gryficach otrzymał Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, numer identyfikacyjny ID: 9108626047 na okres 3 lat tj. do 27.12.2021 r. Dzięki wdrożeniu, utrzymywaniu i doskonaleniu systemu zarządzania Urząd poprawia skuteczność i efektywność działania i osiąganych rezultatów,  dba o większe zadowolenie klienta, upowszechnienia dobre praktyki zarządcze, racjonalnie gospodaruje zasobami, tak aby uzyskać korzyści zarówno dla Urzędu, jak i jego klientów.

Pełna treść wiadomości na: gryfice.eu/artykuly/item/3073-urzad-z-certyfikatem-iso-9001-2015
gryfice.eu, Źródło artykułu: gryfice.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gryficki - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Gryficach. W skład powiatu wchodzą gminy: Gryfice, Płoty, Trzebiatów, Brojce, Karnice, Rewal. Powierzchnia całkowita powiatu wynosi 1017,37 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: muzea i galerie regionalne (Muzeum i Galeria „Brama”, Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu, Muzeum Multimedialne w Trzęsaczu, Pałac Trzebiatowski) oraz budowle zabytkowe (Baszta Kaszana w Trzebiatowie, Brama Kamienna i Wysoka w Gryficach, Latarnia Morska w Niechorzu, Pałac w Trzebiatowie, Ruiny Kościoła w Trzęsaczu czy Zamek w Płotach). Przez powiat przepływa rzeka Ryga, na której organizwoane są między innymi spływy kajakowe. Pozostałe zbiorniki wodne stanowią jeziora (Resko Przymorskie, Liwia Łuża, Kołomąć, Łopianowskie, Trzygłowskie, Rybokarty) oraz zbiorniki Rejowice i Likowo. Przez teren powiatu przechodzą trzy szklaki turystyczne: Nadmorski im. Czesława Piskorskiego, Liwiej Łuży oraz Pobrzeża Rewalskiego.

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na przemyśle drzewnym, spożywczym, a z racji pasa wyżbrzeża bałtyckiego także na turystyce.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 6.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola