Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Pilnie! Promotor czw-sob 12 zł/h

Data dodania: 2012-03-07
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Agencja D-Avenue Models poszukuje promotorów (chłopaków) na akcję promocyjną operatora sieci telefonii komórkowej w Gryficach. Termin akcji 08-10.03 (08-09.03 w godzinach: 10-18, natomiast 10.03 w godzinach 10-14). Stawka 12zł/h netto, praca na umowę zlecenie, wypłata do 20 dnia następnego miesiąca.

Szukamy osób z dobrą znajomością obsługi komputera!

Wymagana jest dyspozycyjność na cały termin akcji.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie zgłoszenia mailowego o dokładnej treści: imię, nazwisko, nr kontaktowy, 1 zdjęcie sylwetki oraz CV, w treści zgłoszenia proszę koniecznie wpisać: Promotor Gryfice
Kontakt
michal@d-avenuemodels.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gryficki - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Gryficach. W skład powiatu wchodzą gminy: Gryfice, Płoty, Trzebiatów, Brojce, Karnice, Rewal. Powierzchnia całkowita powiatu wynosi 1017,37 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: muzea i galerie regionalne (Muzeum i Galeria „Brama”, Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu, Muzeum Multimedialne w Trzęsaczu, Pałac Trzebiatowski) oraz budowle zabytkowe (Baszta Kaszana w Trzebiatowie, Brama Kamienna i Wysoka w Gryficach, Latarnia Morska w Niechorzu, Pałac w Trzebiatowie, Ruiny Kościoła w Trzęsaczu czy Zamek w Płotach). Przez powiat przepływa rzeka Ryga, na której organizwoane są między innymi spływy kajakowe. Pozostałe zbiorniki wodne stanowią jeziora (Resko Przymorskie, Liwia Łuża, Kołomąć, Łopianowskie, Trzygłowskie, Rybokarty) oraz zbiorniki Rejowice i Likowo. Przez teren powiatu przechodzą trzy szklaki turystyczne: Nadmorski im. Czesława Piskorskiego, Liwiej Łuży oraz Pobrzeża Rewalskiego.

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na przemyśle drzewnym, spożywczym, a z racji pasa wyżbrzeża bałtyckiego także na turystyce.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 6.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola