Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Gryficki Dom Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej "Karkonosze zimą" autorstwa Reginy Nowotarskiej.

Data publikacji: 2018-11-28, Data modyfikacji: 2018-11-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Wernisaż odbędzie się 6 grudnia 2018 r. o godz. 17:00 w Muzeum i Galerii "Brama" w Gryficach. Wystawa czynna: grudzień 2018 r.   Regina Nowotarska:"Fotografią pasjonuję się od najmłodszych lat, jednak dopiero po przejściu na emeryturę znalazłam czas na rozwijanie mojego zainteresowania do tej sztuki. Początkowo należałam do Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku - Koło Foto-Video w Szczecinie. Obecnie należę do Fotoklubu Zamek w Szczecinie i jestem członkiem rzeczywistym Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców z tytułem AFRP. Uczestniczę w wielu plenerach fotograficznych w całym kraju. Jestem laureatką licznych konkursach krajowych i międzynarodowych. Brałam udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych zarówno w kraju, jak i za granicą. Serdecznie zapraszam Państwa na moją pierwszą wystawę indywidualną "Karkonosze zimą".Karkonosze zimą to głównie krajobrazy, które chciałabym pokazać Państwu jakie zatrzymałam w kadrze podczas wędrówek po naszych pięknych górach."

Pełna treść wiadomości na: gryfice.eu/artykuly/item/3111-gryficki-dom-kultury-zaprasza-na-wernisaz-wystawy-fotograficznej-karkonosze-zima-autorstwa-reginy-nowotarskiej
gryfice.eu, Źródło artykułu: gryfice.eu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gryficki - powiat w województwie zachodniopomorskim z siedzibą w Gryficach. W skład powiatu wchodzą gminy: Gryfice, Płoty, Trzebiatów, Brojce, Karnice, Rewal. Powierzchnia całkowita powiatu wynosi 1017,37 km kw.

Atrakcje turystyczne stanowią: muzea i galerie regionalne (Muzeum i Galeria „Brama”, Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu, Muzeum Multimedialne w Trzęsaczu, Pałac Trzebiatowski) oraz budowle zabytkowe (Baszta Kaszana w Trzebiatowie, Brama Kamienna i Wysoka w Gryficach, Latarnia Morska w Niechorzu, Pałac w Trzebiatowie, Ruiny Kościoła w Trzęsaczu czy Zamek w Płotach). Przez powiat przepływa rzeka Ryga, na której organizwoane są między innymi spływy kajakowe. Pozostałe zbiorniki wodne stanowią jeziora (Resko Przymorskie, Liwia Łuża, Kołomąć, Łopianowskie, Trzygłowskie, Rybokarty) oraz zbiorniki Rejowice i Likowo. Przez teren powiatu przechodzą trzy szklaki turystyczne: Nadmorski im. Czesława Piskorskiego, Liwiej Łuży oraz Pobrzeża Rewalskiego.

Gospodarka powiatu oparta jest głównie na przemyśle drzewnym, spożywczym, a z racji pasa wyżbrzeża bałtyckiego także na turystyce.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 6.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola